Jemný a chutný gin, ktorý je chválený kritikmi. Broker's je vyrobený z bylín, korenín a ovocia dovezených z troch kontinentov a zmiešaný ako extra suchý.
Aróma: bylinná, takmer liečivá, ale výborná. Elegantne prepojené tóny červených jabĺk, citrusov a kardamónu.
Chuť: krehká a veľmi suchá, miazga zo stromov, petržlen, levanduľa a jalovec.
Záver: dlhý a horký so sladkastým korením a bobuľami.
E-shop SvetNapojov predáva tento tovar Broker's Gin 40% 0,7l za výhodnú cenu 14.1 €. Vyberte si, kde ho kúpite.
Parametre tovaru:
- identifikátor produktu/EAN kód: 5060017740011
Dodávateľ tovaru je obľúbený obchod SvetNapojov, recenzie a skúsenosti obchodu na heureka hovoria, že tovar a dodanie bude v poriadku.
Doprava: Tovar Vám vačšinou doručí Slovenská pošta alebo DHL (niekedy i PPL alebo GEIS).
Zistiť dostupnosť
Cena | ✅ ️14,10€ |
Dostupnosť | ➡️ skladom |
Hodnotenie | |
Kde kúpiť | 🛒 Obchod SvetNapojov |
Beefeater je jediný prémium London Dry Gin na svete, ktorý sa destiluje v Londýne. Názov...
Beefeater je jediný prémium London Dry Gin na svete, ktorý sa destiluje v Londýne. Názov...
Bombay Sapphire je destilovaný úplne unikátnym procesom, aký sa užíva už len v štyroch výrobniach...
Bombay Sapphire je destilovaný úplne unikátnym procesom, aký sa užíva už len v štyroch výrobniach...
Haswell gin je prvotriednym nápojom typu London Dry Gin, s obsahom 47% alkoholu. Vzniká...
Názov Mombasa Club London Dry Gin je odvodený od súkromného spoločenského klubu založeného v roku...
Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 10.06.2023

Pridané: pred mesiacomTento produkt je super. Určite odporúčam

Pridané: pred mesiacomSkutočnosť predčila moje očakávania, s Broker's Gin 40% 0,7l som nadmieru spokojná!

Pridané: pred mesiacomKupoval som v akcii, cena bola 14.1 €. potom mali vypredané ale tuším znovu naskladnili. odporúčam

Pridané: pred mesiacomPerfektná ponuka produktov a super ceny. Nemám čo vytknúť. Určite v SvetNapojov budem nakupovať aj v budúcnosti.

Pridané: pred mesiacomMyslím, že ide o dobrú značku, tak by snáď nemuseli byť problémy .........uvidíme ?

Pridané: pred mesiacomNajprv som neveril, že Broker's Gin 40% 0,7l je to, čo o ňom tvrdí reklama. Od známeho som ale dostal odporúčanie a objednal som si tovar z obchodu SvetNapojov. Teraz môžem potvrdiť že je pravda, čo tvrdia reklamy. Patrí medzi top produkty v kategórii London Dry Gin

Pridané: pred mesiacomZatiaľ som nenašla žiadne mínusy, uvidíme časom