Rosé je Pineau Des Charentes od producenta koňaku Francois Voyer z regiónu Grande Champagne.
Po zmiešaní 2/3 čersvet hroznovej šťavy Merlot s 1/3 mladého koňaku sa touto zmesou naplnia dubové sudy a po 18 mesiacoch zrenia vzniká Pineau s chuťou čerešní a červeného hrozna.
E-shop SvetNapojov predáva tento tovar François Voyer Pineau des Charentes Rosé 17,5% 0,75l za výhodnú cenu 13.2 €. Vyberte si, kde ho kúpite.
Parametre tovaru:
- identifikátor produktu/EAN kód: 3760044963224
Dodávateľ tovaru je obľúbený obchod SvetNapojov, recenzie a skúsenosti obchodu na heureka hovoria, že tovar a dodanie bude v poriadku.
Doprava: Tovar Vám vačšinou doručí Slovenská pošta alebo DHL (niekedy i PPL alebo GEIS).
Zistiť dostupnosť
Cena | ✅ ️13,20€ |
Dostupnosť | ➡️ skladom |
Hodnotenie | |
Kde kúpiť | 🛒 Obchod SvetNapojov |
Blanc je Pineau Des Charentes od producenta koňaku Francois Voyer z regiónu Grande Champagne....
Vieux Blanc je Pineau Des Charentes od producenta koňaku Francois Voyer z regiónu Grande...
Destiluje sa v destilačných kotloch pri 65 stupňoch, čím vzniká vynikajúci nápoj. Mimoriadne...
Gran Duque D'Alba je hroznové brandy, ktoré pred fľaškovaním zrelo 10 rokov v americkom dube....
Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 01.12.2023

Pridané: pred mesiacomSom laik a nevyznám sa v kategórií Pineau. Aj keď je na webe viacero návodov ako si vybrať, nemám to čas všetko študovať. A tak som si vybral z najpredávanejších - produkt François Voyer Pineau des Charentes Rosé 17,5% 0,75l a som spokojný.

Pridané: pred mesiacomV iných obchodoch je cena oveľa vyššia. za túto cenu fakt super ponuka

Pridané: pred mesiacomTento produkt je super. Určite odporúčam

Pridané: pred mesiacomFrançois Voyer Pineau des Charentes Rosé 17,5% 0,75l mi doniesol Ježiško a nemohol vybrať lepšie :-)

Pridané: pred mesiacomKupoval som v akcii, cena bola 13.2 €. potom mali vypredané ale tuším znovu naskladnili. odporúčam

Pridané: pred mesiacomFrançois Voyer Pineau des Charentes Rosé 17,5% 0,75l som tu zohnal za bezkonkurenčnú cenu 13.2 €!!!